Mé hříchy při svíčkách

5. září 2011 v 19:32 | Julie Francoise |  fotografie
Varování! Pokud o mně čistě náhodou ještě máte nějaké iluze, pak tento článek NEČTĚTE!!!

A ještě upozornění pro věrné čtenáře mých pařížských dobrodružství - nebojte, rozhodně nekončím, pokračování vyjde během tohoto týdne:-)

Můj letošní svátek se neuvěřitelně vydařil. Ne že by se konala oslava - ale dárky stály za to. Jeden člověk, se kterým moc ráda trávím čas, mi věnoval společné odpoledne - a hrníček s portrétem mého chéri Pierra! No a Sherin francouzské sušenky, francouzské mýdlo, ubrousek s trikolorou - a láhev francouzského vína.

Patrně už tušíte, kam tím mířím. No ano, stále jsem abtinentka - jenže však to znáte, výjimka potvrzuje pravidlo:-) A ta láhev... Má mravní zkáza se zkrátka přenesla do nové roviny. Neboli, udělala jsem si romantický večírek při svíčkách - a proměnila svůj pokoj v doupě neřesti:-)

Nechtějte vědět, co všechno ve mně skončilo. Vína sice asi jen tři sklenky - ale dovršil to panák absintu. A vzhledem k tomu, že na alkohol opravdu, ale opravdu nejsem zvyklá, pohybovala jsem se toho večera řekněme v molové tónině. Mravokárci nechť se zklidní, nemám v úmyslu tenhle zážitek v nejbližší době opakovat (už jen proto, že mi nezbyl žádný další chlast) - nicméně čas od času se člověku zachce udělat nějakou blbost. Má vlastní potřeba blbnout, šílet, utrhnout se ze řetězu, je naprosto zoufalá! Ne, nebojte, nemám v úmyslu stát se notorikem - mé příští plány se ubírají jiným směrem - tedy ne že by byl mravnější:-)

Každopádně jsem toho památného večera jen nenasávala, ale rovněž četla - a fotila. Což je důkaz, že jsem se zase tolik nezlila - to bych nejspíš neudržela foťák v ruce...

A jelikož jsem člověk dosti hravý, stvořila jsem snímky místy poněkud netradiční. Což samozřejmě není zásluha zkonzumovaného etanolu, ale mé přirozené kreativity:-) Tak tedy:


Svět za láhví... Jak mnohoznačné!


Na scénu vstupuje další hráč - zrcátko. Takže to hned vypadá, jako bych byla dvojnásobný alkoholik:-)Svět pozorován zpoza sklenky. Vypadá... no, rozmazaně.A tohle je celé moje zátiší.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 veki veki | Web | 5. září 2011 v 21:54 | Reagovat

:D :D Všechno nej a nej k svátku.
A ono z toho tvého opojení vzešlo mnoho zajímavého. Hlavně, že jsi nic nepodpálila. Dost podobně jsem dopadla o jednom Silvestru.
Svíčkám zdar.

2 Sherin Sherin | E-mail | Web | 5. září 2011 v 22:01 | Reagovat

No vidíš, co všechno může v alkoholickém opojení vznikat! Moc hezké fotky :-)

3 Julie Francoise Julie Francoise | Web | 9. září 2011 v 12:41 | Reagovat

Díky moc za komentáře!

[1]:: Naštěstí pokoj přežil ve zdraví, i když místy jsem si připadala jako pyroman. Nic nechytilo - umím si ovšem představit, že při mé roztržitosti bych byla schopná případný oheň "hasit" absintem:-)

[2]:: Jo, máš pravdu - a pak kdo komu kazí mravy! Podporuješ alkoholismus mládeže:-) Ještě skončím jako bohém a umělec...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.